Po prvních letních týdnech, pár navštívených akcích a poznání nových tváří jsme odstartovali nové spolupráce, díky nimž nás v příští sezoně budete moci potkat na více místech.

Gold Nutrition

Gold Nutrition podporuje na trhu sportovní výživy a zdravého životního stylu všechny sportovce na cestě za lepšími výsledky. Jejich produkty využívají i olympijští sportovci, cyklisté, jezdci, trenéři nebo dakarští závodníci. Richarda podporují vysoce kvalitními doplňky stravy pro jeho sílu a vytrvalost, bez kterých by mnohdy těžko zvládl náročné akce a tréninky. V tempu jednoho vystoupení za druhým je pro něj klíčový rychlý zdroj energie, který má díky ONE SHOT nakopávači vždy po ruce, stejně jako jeho oblíbenou vytrvalostní tyčinku, s jejíž pomocí zvládne předvádět jeho psí kusy. Produkty Gold Nutrition Richardovi pomáhají nejen při akcích, ale také po všech náročných víkendech, kdy mu proteinové a regenerační nápoje pomáhají k obnovení organismu.

Restaurace Nad Věcí

Není důležité jen dobře vypadat, ale taky se dobře najíst. Kvalitní burgery jsou pro Richarda stejně nepostradatelné, jako jeho energetické nápoje. Restaurace Nad Věcí a její šikovní kuchaři pro něj připravují speciality z těch nejkvalitnějších surovin. Stejně jako Richarda, i tyhle milé kluky můžete potkat na mnoha akcích, kde potěší vaše chuťové buňky nejen burgerem, ale i dokonale připravenou rybou či mořskými plody a přátelský team udělá vše pro vaši spokojenost. Na jejich instagramu se dozvíte, při jakých příležitostech se s nimi můžete setkat a ochutnat jejich speciality (a možná, že zrovna narazíte i na Richarda, nacpaného k prasknutí).

Wrap Folie

Kluci z restaurace umí udělat nejen dobrou baštu, ale zvládají toho daleko víc, jako například ušít nové sako pro jakékoliv auto, motorku a dokonce i loď. Jedno takové kluci začali šít i pro Richardovu dodávku, která je pro něj při cestování za akcemi nezbytná a ačkoliv si ho i bez zvláštních polepů všimne každý, na nové folii bude jeho maličkost doslova zářit. „Novou“ dodávku budete moci obdivovat v příští sezoně, ve které se stejně jako v té letošní, rozhodně flákat nebude!

Sledujte naše stránky nebo Richardovy sociální sítě, ať vám neuniknou žádné novinky!